LR Ürünleri

Cildinize güç katan ürün Zeitgard Powerlift !

Yorgun görünen ciltler için bu yaşlanma karşıtı yüz bakım ürünü cildin hücre yenilenmesini destekleyerek canlılık kazandırmak amacıyla yoğun nem tedariği sağlar.Hyalüronik asit,A ve E vitaminleri içeren lipodermol,lecithin ve yulaf peptidi sayesinde cilt tazelenir ve sıkılaşır.Hafif krem emülsiyonu hızlı emilir ve içerisinde ki 7 bitki özütünden elde edilmiş alg özütü cilde enerji ve esneklik verir.

Hem erkek hem bayan cildinde muhteşem etkisi ile yanınızdan ve çantanızdan ayırmayacağınız günlük nemlendirici ihtiyacınızı karşılayacak bu ürün ile cildinize bir iyilik yapın..

Benim de en çok memnuniyet aldığım ürünlerin başında geliyor.Cildim karma olmasına rağmen yağlandırmadan nemlenmesini sağlayarak daha pürüzsüz ve canlı bir cildim olmasını sağladı. Çevremden gelen sorular ve tepkilerde çok olumlu 🙂 LR en çok satan ürünler arasında …

 

LR Zeitgard Powerlift’in ana etken maddeleri;

Reductine

3 kat etkili bir yulaf proteinidir

1.Cildin üst katmanında düzleştirici pürüzsüzleştirici bir koruyucu film tabaka oluşturur.

2.Cildin dayanıklılığı artar.

3.Nem dengesi sağlar.

Hyalüronik asit

Son yıllarda Anti-Aging ve güzellik sektöründe sıkça rastladığımız etkisi tartışılmaz Hyalüronik asit güçlü bir etken madde olup tüm nemi bir sünger gibi çeker.Cildi doldurur-Kolajen ve Elastin liflerini destekler.

 

Nisan ayına özel %21 indirimli almak için bana ulaşabilir.LR ürünlerini iş ortağı olarak %40 indirimli almak veya ek gelir kazanmak için düşünürseniz başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 

 

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top