Jeunesse Global Ürünleri

JEUNESSE GLOBAL HAKKINDA

 

Jeunesse Global firması Randy Ray ve Wendy Lewis ve Scott Lewis’in küçük bir adımı ile başladı.Yıllar içinde global bir şirket haline gelen ve birçok insanın hayatına hem kariyer anlamında hem de fayda anlamında büyük yararlar sağladı.

 

Farklı işlerde olağanüstü başarılar elde eden Randy Ray ve Wendy Lewis,emekli olduktan sonra 09.09.2009 akşam saat 09.09’da Jeunesse’i kurdular.Uzun ömrü temsil eden 9 sayısı,kurucularının gelişme ve devamlılık arzusunu yansıtıyordu.

 

Devrim niteliğindeki kök hücre teknolojisi ile kozmetik ürünlerini dünyayla paylaşmak için Randy ve Wendy,doğrudan satış sektöründeki en çok kazandıran kariyer planlarından birine imza attılar.Sonuç:Geliştirici inovatif ürünler,eğitimle desteklenen teknoloji gücü ile global bir platform.

 

Yaş,eğitim,gelir ve ırk ayrımı yapmaksızın insanların potansiyellerini ortaya çıkaracağı hayallerini adım adım gerçekleştireceği bir harekete imza atıyoruz.

 

GENÇ GÖRÜN.GENÇ HİSSET.GENÇ YAŞA.

Bugün,tüm dünyada binlerce insan kendi öykülerini yazıyor.Distribütörlerine alternatif bir hayat ve yaşam sağlayan bu fırsatı değerlendirmek elinizde.Hadi sizde kendi öykünüzü yazın..

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top