Jeunesse Global Ürünleri

JEUNESSE İNSTANTLY AGELESS İLE ANINDA GENÇLİK

Size Jeunesse Global’in en etkili ve çok satan ürününden bahsetmek istiyorum.Genç kalmak taze ve bakımlı bir cilde sahip olmak için birçok yollar denediğimizi biliyorsunuz,Instantly Ageless diğer güçlü,yüksek maliyetli alternatiflere başvurmadan acısız,ağrısız işlemler yaptırmadan sadece 2 dk içerisinde sonucunu hemen göreceğiniz bir ürün.

Yaşlanma belirtilerini azaltmak için hızlı ve etkin maddeleri ile güçlü bir anti-kırışıklık mikrokremidir.Özel mineraller içeren ürün serbest radikallerden ve çevresel hasarlardan etkilenen cilt için anti-aging piyasasında ön planda yer almaktadır.

Gerçek insanlardan alınan gerçek sonuçlar ile 150 ülkede 51 milyonun üzerinde yapılan uygulama ile satış rekorları kırdı.Kırışıklıklarınızın göz altı torbalarınızın anında gitmesini istiyorsanız sağlıklı bir cilde kavuşmak daha genç görünmek için bu ürün tam size göre !

Jeunesse Instantly Ageless ile zamanı geri sarın..  

 

Instantly Ageless’in Etkileri:

  • 2 dakikadan az bir sürede göz altı torbalarının görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
  • Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümüzü azaltır.
  • Sarkmış cilt görünümünün sıkılaşıp şekillenmesine yardımcı olur.
  • Kusursuz bir cilt için gözeneklerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.
  • Kaz ayağı ve düşük göz kapağı kenarları
  • Bay bayan herkes kullanabilir
  • Yanak ve ağız kenarları
  • Alın bölgesindeki kırışıklıklar

 

Instantly Ageless’in Kullanımı:

Temiz ve nemli cilde uygulanmalıdır.Uygulamak istediğiniz bölgelere parmağınızın ucuyla dokunuşlar minik vuruşlar yaparak uygulayınız.İçeri mikro olduğu için çok az miktarda uygulamanız yeterli olacaktır.Sürdüğünüz ilk bölgeye tekrar sürmemeye çalışın çünkü ilk sürdüğünüz kısım kurumaya başladığından tabaka oluşma ihtimali olabilir.Kesinlikle normal krem sürer gibi sürmeyiniz.Cilt üzerinde nemli bir şekilde bırakın ve 2 ila 3 dakika bekleyin.Bekleme süresi boyunca asla konuşmayın ve mimik yapmayın.Hızlı bir şekilde kuruması için hafifçe fön makinası tutabilir yada yelpaze kullanabilirsiniz.Benim sizlere tavsiyem süreci kendi halinde geçirmeniz.

Ürünün etkisi 6-9 arası sürmektedir.Özellikle özel günlerinizde davetlerde ve kendinizi iyi hissetmek için makyaj öncesi uygulama sizi mutlu edecektir.

Kutu içerisinde 50 Adet tek kullanımlık tüpler halindedir. Her bir tüp 2-3 kullanıma uygundur.

Ürünü denemek ve satın almak için başvuru formunu doldurabilir yada www.cigdemagalar.jeunesseglobal.com a tıklayabilirsiniz.

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top