Jeunesse Global Ürünleri

Jeunesse Luminesce Serum ( Hücre Onarıcı )

Sizlere Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisinin en gözde ürünü olan Luminesce Serum ile ilgili bilgi vereceğim.

Dermatologlar tarafından geliştirilen bu cilt bakım serisi ürünlerinin nemlendirici formülleri, cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.Öncelikle sizlere genel özellikleri  hakkında bilgi vereyim.

Jeunesse Luminesce Serum nedir ? 

Luminesce serum Jeunesse Global’in patentli bir ürünüdür. Kök hücre teknolojisi kullanılarak üretilen bu eşsiz serum +200 Büyüme faktörüne sahiptir.Kök Hücre teknolojisi nedir ? diyecek olursanız şöyle açıklamaya çalışayım.Kök hücreler, embriyonik dönemde ve yaşam boyunca farklı tip hücrelere dönüşebilme yeteneğine sahip hücrelerdir. Ayrıca canlının yaşamı boyunca niteliğini kaybetmeden bölünerek pek çok dokunun onarım sürecinde rol alırlar. Kök hücrelerin bölünmesiyle oluşan yeni hücreler yine kök hücre olarak kalabilirken özelleşmiş fonksiyonlara sahip farklı tip hücrelere de dönüşebilirler.

Bu dönüşümle birlikte bulundukları yeri onararak yenilerler.Bu yenileme esnasında beynin git orayı onar diye gönderdiği sinyallere büyüme faktörü diyoruz bu sinyallerin sayısı ne kadar fazla olursa onarım da o oranda aratacaktır. Bazı kişiler Jeunesse Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisinin içerisinde kök hücre var zannediyor ancak içerisinde kök hücre değil o sinyalleri ve onarımı sağlayan teknoloji kullanılmaktadır içiniz rahat olsun.Kök hücre ile ilgili daha sonra ki yazılarımda detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Luminesce Serum ne işe yarar ?

Kırışıklıklarınızdan,cildinizde ki sarkmalardan,akne ve yara izlerinden,çökmelerden şikayetçiyseniz vakit geçirmeden Luminesce Serum ile tanışın.Luminesce Serum ile hücre yenilemeniz hızlanacak mimik çizgileriniz dolacak ve cildiniz tazeliğe ve gençliğe kavuşacak.Yaşlanma etkileri dur diyecek harika bir ürün olan mucize serumuz ile kullanmaya başladığınız ilk haftadan itibaren yenilenme ve değişimi hissedeceksiniz.Benim cildim normalde karma bir cilt,yanak bölgeme ayrı T bölgeme ayrı nemlendirici ve krem kullanmaktan bıkmış bir kişi olarak bazı günler tek serum bile yeterli oluyor.Cildim yağlanmadı ve pürüzsüz bebek gibi bir cilt oldu.1 aylık kullanım sonuçlarımı daha sonra paylaşacağım.

Jeunesse Luminesce Serum faydaları;

  • Ciltte oluşan lekeler ve renk eşitsizliğini düzenlemeye yardımcı olur
  • Cildinize gerekli nemlendirmeyi sağlar
  • Cildinizin daha gergin ve genç görünmesini sağlar
  • Cildinizdeki kırışıklık ve mimik çizgilerin azalmasına yardımcı olur
  • Cildinizde yaşlanmaya bağlı tükenen doğal büyüme faktörünü ve gerekli proteinleri geri getirmesine yardımcı olur
  • Cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin oluşmasını geciktirir
  • Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir
  • İçerdiği antioksidanlar ve vitaminler cildinizin yeniden canlanmasını desteklerken daha güzel hissetmenize yardımcı olur.

Cildinizi, Luminesce Yüz Temizleyici ile yada uygun bir temizleyici ile temizledikten sonra başka bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce, yüzünüze ve boynunuza bir pompa miktarında uygulayın. Serumu dairesel hareketlerle yukarı doğru eşit şekilde masaj yaparak yedirin. Sabah ve gece kullanın.

En iyi sonucu elde etmek için sabah Luminesce Gündüz Nemlendirici Kompleksi ve  Luminesce İleri Gece Onarım Kremi ile tamamlayın.

Jeunesse Luminesce Serum içindekiler;

Defined Cell Culture Media 7, Water (Aqua), Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Hydroxyethylcellulose, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Allantoin, Panthenol, Sodium PCS, Tripeptide-9 Citrulline, Glycoproteins, Superoxide Dismutase, Ipomoea Batatas Extract.

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top