Jeunesse Global Ürünleri

Jeunesse Luminesce Serum

Sizlere Luminesce Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisinin en gözde ürünü olan Luminesce Serum hakkında bilgi vereceğim.

Dermotologlar tarafından geliştirilen bu cilt bakım serisi ürünlerinin nemlendirici formülleri,cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak bakımlı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.Öncelikle serumumuzun genel özelliklerinin bilgisini vereyim.

Jeunesse Luminesce Serum Nedir?

Luminesce Serum Jeunesse Global’in patentli bir ürünüdür.Kök hücre teknolojisi kullanılarak üretilen bu eşsiz serum +200 Büyüme faktörüne sahiptir.Kök hücre teknolojisi nedir ? diyecek olursanız şöyle açıklamaya çalışayım.Kök hücreler embriyonik dönemde ve yaşam boyunca farklı tip hücrelere dönüşebilme yeteneğine sahip hücrelerdir.Ayrıca canlının yaşamı boyunca niteliğini kaybetmeden bölünerek pek çok dokunun onarım sürecinde rol oynarlar.Kök hücrelerinin bölünmesiyle oluşan yeni hücreler yine kök hücre olarak kalabilirken özelleşmiş fonksiyonlara sahip farklı tip hücrelere de dönüşebilirler.

Bu dönüşümle birlikte bulundukları yeri onararak yenilerler.Bu yenileme esnasında beynin git orayı onar diye gönderdiği sinyallere büyüme faktörü diyoruz.Bu sinyallerin sayısı ne kadar fazla olursa onarımda o oranda artacaktır.Bazı kişiler Jeunesse Luminesce Serisinin içerisinde insan kök hücresi var olduğunu düşünüyor ancak içerisinde kök hücre değil onarımı gerçekleştiren büyüme faktörü sinyalleri teknolojisi var içiniz rahat olsun.Kök hücre teknolojisi ile ilgili daha sonraki yazılarımda daha detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Luminesce Serum ne işe yarar ?

Kırışıklıklarınızdan,cildinizde ki sarkmalardan,akne ve yara izlerinden,cilt çukurlarından şikayetçiyseniz vakit geçirmeden Jeunesse Luminesce Serum ile tanışın.Luminesce Serum ile hücre yenilenmeniz hızlanacak mimik çizgileriniz dolacak ve cildiniz tazeliğe ve gençliğine kavuşacak.Yaşlanma etkilerine dur diyecek harika bir olan bu mucize serumu kullanmaya başladığınız andan itibaren etkisini hissedecek 21.gün dolduğunda da maksimum memnuniyet sağlayacaksınız.Benim cildim normalde karma bir cilt,yanak bölgeme ayrı T bölgeme ayrı nemlendirici krem kullanmaktan bıkmış biri  olarak bazı günler tek serum bile yeterli oluyor.Cildim yağlanmadı pürüzsüz bebek gibi bir cilt oldu.1 aylık kullanım sonuçlarını daha sonra paylaşacağım.

Jeunesse Luminesce Serum faydaları;

  • Ciltte oluşan lekeler ve renk eşitsizliğini düzenlemeye yardımcı olur
  • Cildinize gerekli nemlendirmeyi sağlar
  • Cildinizdeki kırışıklık ve mimik çizgilerinin azalmasına yardımcı olur
  • Cildinizin daha genç ve sıkı görünmesini sağlar.
  • Cildinizde yaşlanmaya bağlı tükenen doğal büyüme faktör ve gerekli proteinleri geri getirir
  • Cildinizdeki yaşlanma belirtilerini geciktirir
  • Cilt tarafından hızlıca emilir
  • İçerdiği antioksidanlar ve vitaminler cildinizin yeniden canlanmasını desteklerken daha güzel hissetmenize yardımcı olur.

Cildinizi,Luminesce Yüz Temizleyici ile yada uygun bir temizleyici ile temizledikten sonra başka bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce,yüzünüze ve boynunuza bir pompa miktarında uygulayın.Serumu dairesel hareketlerle yukarı doğru eşit şekilde masaj yaparak yedirin.

En iyi sonucu elde etmek için sabah Luminesce Gündüz Nemlendirici Kompleksi ve Luminesce İleri Gece Onarım Kremi ile tamamlayın.

Jeunesse Luminesce Serum içindekiler;

Defined Cell Culture Media 7, Water (Aqua),Glycerin,Saccharomyces,Lysate Exract,Hydroxethycellulose,Gluconolactone,Sodium Hyaluronate,Xanthan Gum,Sodium Hyroxide,Sodium Benzoate,Allantoin,Panthenol,Sodium PCS,Triepeptide-9,Citrulline,Glycoproteins,Superoxide Dismutase,Ipomoea Batatas Extract

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top