LR Ürünleri

Özel Kış serisi Karolina Kurkova Winter Parfümü

Sizlere iş ortağımız olan ünlü model Karolina Kurkova imzalı By Karolina Kurkova Winter parfümünden bahsetmek istiyorum.Sevdiklerinize yılbaşının atmosferi ile uyumlu hem şık hem kalıcı bir hediye vermek isterseniz bu parfüm tam size göre 🙂

Sıcak ve duygulara dokunan bu koku hem sizin hem sevdiklerinizin vazgeçilmez bir kokusu olacak.Her sene sadece yılbaşına özel sınırlı sayıda üretilen bu seriden stok yapmanızı tavsiye ederim.Stoklar çok çabuk tükenebiliyor.Ben geçen sene kaçırdım ve bu sene ilk siparişime ekledim gelmesi için sabırsızlanıyorum.

Yanında ufak bir hediyeside mevcut üzerinde LR logosu olan hediye kesesi ile parfümü keseye sıkarak ister çantanızda ister dolabınızda bu kokuyu devamlı koklayabilirsiniz.

Gelelim küçük püf noktalarına;

*Bir kokunun cilt üzerindeki kalıcılığını nasıl artırabiliriz?

Birçok koku içeriğindeki maddelere bağlı olarak farklı zaman aralıklarında kalıcıdırlar.Örneğin sitrik ve yeşil notalar daha çabuk uçarken odunsu baharatlı ve oryantal notalar cilt üzerinde belirgin şekilde daha çok kalırlar.

Koku deneyiminizi artırmak için vücudunuzun sıcak noktalarına sıkın ve ürünün tamamlayıcı olan vücut losyonları ile kullanın.

By Karolina Kurkova Winter Edp içerisinde Orkide,portakal çiçeği özü ve odunsu notalar vardır.

Diğer parfümlerimize ulaşmak için LR Kasım Aralık Yılbaşı Kataloğu

Üyelik ve bilgi için form doldurabilirsiniz.

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top