LR Ürünleri

LR Algetics Selülit Seti ile formda bir vücut

Yaza formda mı girmek istiyorsunuz ? Sizde selülitlerinizden sorunlu bölgelerinizden sıkıldınız mı ? Artık sıkı bir vücut mu istiyorsunuz ?Birçok bayanın derdi olan bu durumdan kurtulmak için doğru yerdesiniz !! LR Algetics Selülit Set size bu sorununuzda destek olacak…

LR’ın Algetics Selülit Seti çok değerli yosunlardan oluşur.İçerisinde barındırdığı Laminaria ve Haptophyta yosun çeşitleri ile serinletici,tazeleyici ve pürüzsüz etkisiyle sorunlu bölgelere özellikle göbek ve basen bölgesine yönelik uzman bakım sağlar.

1.Yosun Duş peelingi

Bakımınızın ilk adımında cildinizi ölü hücrelerden arınmak için vücut peelingi ile başlayıp diğer ürünlere cildinizi hazırlamalısınız.Haftada 2-3 kez uygulayın.Tüm vücuda el lifi ile dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayıp durulayın.Özel el lifi peeling sırasında maksimum sonuca ulaştıracaktır.

2.Vücut Kontur Jeli

Peeling uygulamasından sonra günlük olarak kontür jelini sürün.Cildinizin gergin ve sıkı görüntüye kavuşmasına yardımcı olacak ürünümüz hücre yenilenmesine yardımcı olarak serin ve taze bir his yaratacaktır.İçeriğindeki Laminaria ekstresi yağ yakımını hızlandırarak sizi yaza hazırlamada en büyük rolü üstlenecektir.

3.Yosunlu Vücut Silüet Kremi

İşte bakımınızın son adımı ! Duştan veya banyodan sonra vücut kremini dairesel hareketlerle yukarıdan aşağıya doğru bütün vücudunuza masaj yaparak uygulayın.Carnitin ve kafein sıkılaşma etkisini güçlendirir ve cildiniz yumuşak ve düzgün bir görünüme kavuşur.Özellikle dekolte,göğüs ve kalça kısımlarına uygulayınız.

Zengin içerikli LR Algetics Thalasso Selülit Set ile kadınlar daha mutlu daha fit…

Araştırmalar ;

  • %60’ı cildin gerginleştiğini söylemektedir*
  • %85’i arkadaşına tavsiye edebileceğini söylemektedir*
  • %40’ı selülit görünümünün azaldığını söylemektedir*

**Vücut Kremi Elim 2013’te Dermatest GmbH tarafından 4 hafta süre ile yaşları 30 ila 55 olan 20 kadın üzerinde test edilmiştir.

LR Thalasso Algetics Selülit Setini set olarak alın kazançlı çıkın !! Üyelik fırsatı ile %40 indirimli almak için form doldurabilirsiniz.

Nisan ayına özel %20 indirimi kaçırmayın…

 

 

 

 

 

 

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top