LR Ürünleri

LR Aloe Vera Bebek Serisi ile hem anneler hem bebekler mutlu :)

Bildiğiniz gibi bebek ve çocukların teni çok hassastır.Anneler ve babalar çocukları,bebekleri için en iyisini düşünür ve isterler.Birçok bebekli arkadaşımında memnuniyetle kullandığı LR Bebek Serisinden biraz bahsetmek istiyorum.

Ciltle dost ürünler mineral yağları ve paraben içermeyecek şekilde üretilir.Cildi kurumaya karşı destekler ve cildi nemlendirir.Ürünler içerisinde aloevera ve aynısafa bitkisi kullanılmıştır.

LR Aloe Vera Bebek Yıkama Kremi:

Tüm vücut için özellikle narin ve hassas cilt için özenli bir temizleme sağlayan temizleme kremidir.%30 aloe vera içeriğiyle cildi rahatlatır ve temizler,aynısafa özü ekstra koruma ve yenileme sağlar.

LR Aloe Vera Bebek Köpük Banyosu:

Geldik bebişlerin en keyif aldığı saatlere 🙂 Huzurlu bir banyo için hafif temizleyici maddeler ile cildi kurutmadan nem takviyesi yaparak  bebeğinizi,çocuğunuzu mutlu eder güzel bir uykuya hazırlar.

Kullanım şekli: Aloe Vera bebek banyo köpüğünü banyo takviyesi olarak banyo suyuna dökün.Bebekler için ideal banyo suyu sıcaklığı yaklaşık 37-38 derecedir.Haftada 2-3 kez kullanılabilir.

LR Aloe Vera Bebek Şampuanı:

Bir anne olarak size tavsiye edeceğim en çok satan ve gönül rahatlığıyla kullanacağız bir bebek şampuanı.Özellikle daha büyük çocuklarda saçlar karışır ve taramak zorlaşır.Bu şampuanı kullandığınızda ne kadar rahat tarandığını farkedeceksiniz.%30 Aloe Vera içeriği ile saçın yapısını bozmaz nem sağlar.

LR Aloe Vera Bebek Pişik Kremi:

Kızarmış ve tahriş olmuş bebek cildi için harika bir ürün hem kızarıklığı alır hem de cildi yeniler.Her bebek bezi değişimi sırasında yara oluşumunu önlemek ve cilde bakım yapmak için kullanabilirsiniz.%40 Aloe Vera içerir.

Bu arada bazı iş ortaklarımız cilt bakımında da kremden faydalanıp memnun kaldıklarını belirttiler.

Hem bebeğinize hem de diğer aile fertlerine rahatlıkla ve güvenle kullanacağınız bir set ile sizi tanıştırmak isterim.

LR Aloe Vera Bebek Bakım Losyonu :

Narin ve hassas bakıma ihtiyaç duyulan tüm ciltlerde kullanılabilir.Yumuşak bakım losyonu %40 Aloe Vera oranı ile cilde gereken değeri ve özeni göstermenize yardım eder nemlendirir bakım yapar.

LR Aloe Vera Bebek Yüz Kremi:

Aloevera ve aynısafa özü ile günlük kullanıma uygun cildin nefes almasına yardımcı kuru ciltleri rahatlatan etkisi ile çok satan ürünler arasındadır.Gün içinde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

LR Aloe Vera Anne Masaj Balsamı ( Mum):

Gebelik sırasında annelerin en çok kafasını meşgul eden soru karın çatlaklarıdır.Evet çoğu doktorunda söylediği gibi çatlakların altında yatan en önemli neden genetik faktörler olsa da bu etkiyi azaltmak ve önlemek LR ürünleri ile daha kolay!

İçeriğindeki % 40 Aloevera  sayesinde yoğun nem sağlar cildin gerginliğini azaltır.Anneler hamilelikte ve sonrasında rutin bakım yaparak Balsamı masaj şeklinde sürebilirsiniz.Masajında etkisi ile hem bebek ile aranızda bağ güçlenir.Hem de anne bakımını yaparak gerek psikolojik gerekse bedensel olarak kendini iyi hisseder.

 

Hem bebeğinize hem de diğer aile fertlerine rahatlıkla ve güvenle kullanacağınız bir set ile sizi tanıştırmak isterim.

İster ailenize isterseniz sevdiklerinize bebek hediyesi olarak götürebilir onları da bu seri ile tanıştırabilirsiniz.

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir ve sonrasında kullandığınız ürünleri tavsiye ederek %40 kar marjı ile satışını yapabilir , ek gelir sahibi olabilirsiniz.Diğer ürünler ve/veya LR üyelik için alt taraftaki Üyelik Bilgi ve İletişim Formunu doldurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top