LR Ürünleri

LR Aloe Vera Şeftalili içecek ve Probalance ile Kilolarınızla vedalaşın :)

Sizlere LR ‘da en çok memnuniyet alan iki üründen bahsetmek istiyorum.
Yazında gelmesi ile her bayanın en önemlisi konusu kışın aldığımız kiloları vermek 🙂 Bu konuda hem sağlıklı kalıp hem de forma kavuşmak için LR Gıda Takviyelerinden yardım alarak yapabilirsiniz.

Öncelikle LR Aloe Vera Şeftalili İçecekten bahsedelim;

Yoğun iş temposu olanlar için çok tüketilen bir enerji içeceğidir,mide rahatsızlıklarında çok iyi bir takviyedir rahatlatır,bağırsaklarınızı düzenler,kabızlık sorununuzu ortadan kaldırır.Vücuttaki toksinlerin atılmasına destek olur.Tokluk hissi sağladığı ve enerji verdiği için kilo vermenize destek olacaktır. Aç kalmadan sindirim sisteminiz düzene girer.İçeriğinden şeker olmadığından Şeker hastaları ve diyet yapanlar rahatlıkla kullanabilir.

Kilo sorununda en önemli kısım yediklerimize dikkat etmek,hareket etmek ve vücudumuzun eksik vitamin ve  minerallerini yerine koymasına yardımcı olmaktır.

İçeriği;%98 Aloe Vera Jeli, Su, İnulin, L-Askorbik Asit, Stabilizör: Ksantan Gam, Asitlik düzenleyici: Sitrik asit, Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11), Koruyucu: Potasyum sorbat, Tatlandırıcı: Sodyum siklamat, Aroma verici: Şeftali aroması (%0.11), Tatlandırıcı: Asesülfam K, Aroma verici: Krema aroması, Tatlandırıcı: Sodyum Sakkarin

 

Kullanım şekli;Öğünlerden önce 3 kere 30 ml(1 Kapak) tüketebilirsiniz.Kapağı açıldıktan sonra mutlaka buzdolabında muhafaza etmelisiniz.

Gelelim kilo vermenize destek olacak 2.ürünümüz LR Probalance Mineral Haplarına,

Vücudumuzun dışardan aldığı yiyeceklerle ve hazır gıdalarla Asit-Baz dengesi bozulur.Az sıvı alımı,yetersiz beslenme de eklenince vücudumuz sinyal vermeye başlar.Yorgunluk,uykusuzluk,sinirlilik,kas problemleri ve ağrılar ilk belirtilerdir.

Burada önemli olan uygun beslenme,eksik olan elementleri yerine koymamız ve bol su içmemiz gerekir.Probalance içinde yeterli miktarda Kalsiyum,Potasyum,Magnezyum ve Sodyumdur. Probalance’ın içerisindeki karbonat,artan mide asidi durumunda mideyi sarar ve buna bağlı ortaya çıkabilecek mide yanmasını engeller.

Vücudunuzun asit dengesini ölçmek için pH Ölçüm kağıtlarını kullanabilir buna göre Probalance’ı ayarlayabilirsiniz.

Şunu söyleyebilirim ki birçok iş ortağımız bizzat kendileri kilo vermede bu muhteşem 2’liden yararlanmış ve çok olumlu sonuçlar almışlardır. 🙂

 

Sağlıklı kilo verenler yorumlarınızı bekliyorum.

Not: Ürünlerimiz ilaç değil gıda takviyesidir.

 

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top