LR Ürünleri

LR Fiber Boost

Fiber Boost İle Sağlıklı ve Dengeli Kalın!

Sizlere bir kaç ay sonra LR kataloğunda yerini alacak bir üründen bahsetmek istiyorum. Yeni ürünümüzün adı ”LR Fiber Boost” Ürün özellikle ülkemizde çok ilgi göreceğini tahmin ediyorum ben yurt dışı kaynaklı bilgilerinden yaptığım araştırmalar sonucunda ürünün dikkat çeken taraflarını sizlere anlatmak istiyorum. Öncelikle ürünün öne çıkan özelliklerinden birisi Keçi Boynuzu Tozu içerdiği ve bu özel karışımlı ve keçi boynuzu tozu kullanılarak üretilen üründe en çok sevdiğim taraf ise açlık hissini azaltıyor olmasıdır.

Stevia (Kalorisiz Şeker Bitkisi)

Ayrıca içerisinde kesinlikle şeker bulunmuyor ve şeker yerine şeker bitkisi (stevia) kullanılmaktadır. Bu Stevia şeker otunu özellikle uzak doğuda çok sık olarak kullanırlar ve 30 yılı aşan bir geçmişi vardır milyonlarca insan da uzak doğuda tatlandırıcı olarak bu özel şeker bitkisini kullanmaktadır. Normal kullandığımız şekerlerden çok daha faydalı olduğunu ve insana zarar verecek hiç bir etkisi yoktur.

Fiber Boost 3 Farklı Bitki Lifi İçeriyor!

Fiber Boost ürünümüzde 3 farklı bitki lifi içeriyor ki bu çok önemli bence vücudunuzda eksik olan lifleri bu ürünü kullandığınızda dengeleme sağlar. Bu tür konularda LR gerçekten çok faydalı ürünleri bizlere sunuyor ki, lif eksikliğini nasıl dengeleyeceğimizi veya hangi besinler ile tamamlayacağımızı bilemezken, harika 3 bitki özü ile bu mucizeye şahit oluyoruz.

Fiber Boost Sindirim Sistemini Düzenlemeye Yardımcı Oluyor!

Evet ayrıca bir başka özelliği de sindirim sistemi yani bağırsaklarda yaşanan sorunlara savaş açarak düzenlemeye yardımcı oluyor. Bağırsak sorunu yaşayan pek çok kişinin bu ürün ile rahat bir nefes alacağını tahmin ediyorum. Fiber Boost ürünü tam anlamı ile multi sağlık ürünü diyebiliriz. Her ne kadar gıda takviyesi olarak satılsa da gerçekten insan vücudunun ihtiyacı olan her şey bu üründe birleşmiş diyebiliriz. Ayrıca tamamen doğal olması da ürünü almak için bizi cezbediyor. Sindiriminizi kuvvetlendirmek istiyorsanız kesinlikle bu ürünü kullanarak kendinizi korumaya alın derim.

Dengesiz Beslenme Fiber Boost’la Sorun Değil!

Dengesiz beslenme sorunu hemen hemen herkes yaşıyor ve buna bağlı olarak pek çok rahatsızlıklar da ortaya çıkıyor. Özellikle şişkinlik hissi, yorgunluk hissi gibi durumlarda size yardımcı ürün olarak Fiber Boost ürününü tavsiye ediyoruz. Bu ürün ile dengesiz beslenme sorununu da ortadan kaldırıyoruz.

  • Bağırsak ve sindirim sisteminizi güçlendirir ve düzenler.
  • Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ve zinde bir yaşam sunar.
  • Dengesiz beslenme sorunu yaşayanları koruma altına alır ve düzenli beslenmenize yardımcı olur.
  • İçerdiği Özel 3 lif bitkisi sayesinde lif eksikliğinize destek olur.
  • Şeker yerine kullanılan Stivia (şeker bitkisi) sayesinde kalorisiz ve faydalı tatlandırıcı içerir ve vücudunuzu besler.

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top