LR Hakkında

LR Hakkında Merak Edilenler

Doğrudan satışta, ürünler serbest çalışan iş ortakları tarafından pazarlanır. İş ortakları böylece cazip bir ek gelir elde ederler. Bazı iş ortakları kendilerine ait satış organizasyonları kurup serbest çalışmaktadır.

Güvenilir Firma!

LR 1985'te Almanya'da kurulan ve 30 ülkede faaliyet gösteren 33 yıldır aktif olarak yoluna devam eden LR, Avrupa’daki en yüksek ciro elde eden doğrudan satış şirketleri arasındadır.

Fırsatlar

Doğrudan satış, her insana yaşamını pozitif ve sürdürülebilir şekilde değiştirme fırsatı sunar. Burada kişinin aldığı okul eğitimi ve karne notları doğrudan satıştaki başarısı için hiç bir rol oynamaz.

Adil Kazanç Sistemi

LR ücretlendirme sistemi size sınırsız kazanç fırsatı sunar. Bu sistem sayesinde, haftada on saat çalışarak oldukça cazip bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kariyerinizin üst sınırına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur. İster ek gelir olsun isterse kariyer. Elde edeceğiniz başarıyı kendi çabanız ve gayretiniz belirler. Gerçekten adil bir sistem!

Sizde LR ile çalışmak mı istiyorsunuz?

LR hakkında merak ettiklerinizi ve LR üyeliği hakkında öğrenmek istediklerinizi bana sorabilirsiniz. Ben LR'da başarıya giden yolda size ışık olmaya hazırım. Gerçekten bu işe inanıyorsanız ekibimde size yer vermek isterim.

Top