LR Ürünleri

LR İşinizi Doğru Adımlarla Nasıl Büyütebilirsiniz ?

Öncelikle LR ile hayatınızı değiştirme fırsatını yakaladınız bundan sonrası istek,emek,sabır ve inanç ile başarı gelecek.Yakın zamanda LR işini ve ürünleri daha yakından tanımaya başlayacak ve ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.Network marketing yüzyılın mesleği olarak çok avantajlı ve geleceğinizi garanti altına alacağınız bir kapı açıyor sizlere…

Bu yazımın amacı sizlere bu yolculukta yardımcı olabilmek kendi tecrübelerimden bahsetmek olacak.Her zaman liderlerimizin söylediği gibi network marketingte en önemli hususlardan biri “liderini kopyala yapıştır” yapmak.Çünkü liderlerimiz bu yollardan geçmiş bize de hem kendi yöntemlerimizi bulmak hem de onları takip etmek kalıyor.

Hepimiz hayatımız boyunca öyle yada böyle iş ilişkilerimizi yönlendirir ve yönetiriz.Bizim işimizin bel kemiği de ekip yönetmek ve insanlarla iletişim olduğu için bu konularda attığımız adımlar organizasyonumuzun sağlamlığını artıracaktır.

1.LR Ürünlerini tanıyın: İlk yapmanız gereken ürünleri bilmektir.Bu da ürünleri tanıyıp kullanarak olur şahsen ailem ve kendimde birçok ürünü kullandığım için hem çok daha güvenle anlatıyorum hemde karşımda ki kişinin problemlerine daha doğru ürün önerebiliyorum.Ürünleri tanımada sponsorunuzdan da destek isteyebilirsiniz.Facebook ve Whatsapp gruplarımızda da birçok bilgiye ulaşabilir ve kendini eğitebilirsiniz.Unutmayın kimse sizden bir güzellik uzmanı veya sağlık uzmanı olmanızı beklemiyor.Genel olarak insanlar sizden ürünün onlara ne şekilde fayda saylayacağı ile ilgilenir.Zaten zamanla anlattıkça kullandıkça her geçen gün kendinizde ki farkı göreceksiniz.

2.LR İş Araçlarını İnceleyin: İşinizi en doğru şekilde organize edebilmeniz için LR İş araçlarından sonuna kadar faydalanmalısınız. Aşağıda bu araçlardan bahsedeceğim;

a) İş Ortağı Başvuru Formu: Bu formu kayıt olurken sponsorunuzla birlikte doldurdunuz.Şimdi sizin formun nasıl doldurulacağını göstermeniz yada online girişi iş ortaklarınıza öğretmeniz gerekiyor.Böylece siz olmadığınız zamanlarda da iş ortaklarınız rahat rahat kayıt yapabilecekler.

b)Pazarlama Planı:Şirketimiz ve İş modelimiz hakkında en detaylı bilgiye ulaşabileceğiz bizim tabirimizle “LR’ın anayasası” olan bir kaynaktır 🙂

c) LR Şirket Tanıtım:Bu kitapçıkta hem şirketimiz hakkında genel bilgileri edinebilir,hem sunumlarınızda kullanabilirsiniz.

d) Collection+Fiyat Listesi:Bu ürün portföyümüz Collection adlı kataloğumuzda tüm ürünlerimiz yer almaktadır.6 ayda bir kataloğumuz yenilenir.Fiyat listemizde her yıl Ocak ayında yenilenir.

e)İsim Listesi: Network marketingin olmazsa olması isim listesidir.İsim listeniz yeni kişileriniz için kaynağınız olacaktır.İlk koliniz geldiğinde oturup bu listeyi doldurup size ilk evet diyebilir dediğiniz kişilerden aramaya başlayabilirsiniz.

f)LR Online Akademi: LR ürümleri,iş modeli ile ilgili bilgiler öğrenip destek alacağınız bir internet okuludur.SSS,iş sunumları,ürünler,listeler için mutlaka göz atın.

g)LR World: Her ay yenilenen aylık kataloğumuzdur.Harika indirimlerin bulunduğu indirim broşürüdür.Özel bilgiler ve mevsimsel promosyonlar vardır.

MLM (Çok katlı Pazarlama) :Bir networkçünün en sevdiği şey işini özgürce organize edebilmesi,istediği saat ve mekanda çalışabilmesidir ve bunu yaparken de hiçbir yatırım yapmadan kendi işini kurabilmesidir.Çok katlı pazarlama kişiyi kendi işinin sahibi yaparken onu herkesle eşit şartlarda yapısına dahil eden bir sistemdir.

Ne kadar çalışırsanız karşılığını o denli alacağınız,en alttan en üste kadar kazandıran, şeffaf ve adil bir sistemi olan,hayat konforuna ulaşacağınız muhteşem bir sistem.Sadece istikrarla ve inançla yolunuza devam edin..

Hayallerinizi sınırlamayın içinizde ki güce güvenin ve geleceğinizi inşa edin.

Sizde ekibime katılmak ve benimle birlikte kazanmak için LR Üyelik ve Bilgi formunu doldurabilirsiniz.

LR’lı günler 🙂

 

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top