LR Ürünleri

LR Platinium Serisi ile Erkeklerde bakımlı olacak :)

Bakımlı ve mükemmel bir görünüm uzun süredir sadece bayanların meselesi olmaktan çıkmıştır.Platinium serisi beylerede kolay adımlarla özel,etkili ve rahat bakım sunar.

Platinium Express Eye Cooler: İçeriğindeki Lumin-Eye,yeşil kahve ve Hyaluronik asit gibi doğal özler sayesinde,göz altı morluklarının ve şişkinliklerinin çözümünde etkilidir.Hızlı emilir cildi nemlendirir.

Arkadaşlar bu konuda daha etkili sonuç almak için LR Aloe Vera Concantre jeli de kullanabilirsiniz.Özellikle boş ilaç tabletine concantreyi sıkıp buzluğa atın sabah ve akşam göz altılarına yedirip sonra Platinium Express Eye Cooler’ı sürebilirsiniz.Kullanıcı yorumlarını bekliyoruz 🙂

Ürünün en güzel yanı hem bayan hem erkek kullanımına uygundur 🙂

Platinium Anti-Age :Ciltte zamana ve çevre şartlarına yaşadığımı ortama bağlı oluşan kırışıklıkların ve elastikiyet kaybının giderilmesinde etkilidir. Özellikle traş sonrası cilt tahrişini azaltır,yoğun nem sağlayarak,sağlıklı ve taze görünüm sunar.İçeriğinde kapsüllenmiş buzul suları,Kaktüs ekstresi,Hyaluronik Asit ve E vitamini içerir.

Kullanımı : Sabah akşam temiz cilde uygulanır.

Platinium Express Energizer:Yorgun ve solmuş görünen ciltler için geliştirilmiştir.Hafif bronzluk sağlayan ve hızlı emilen formüle sahiptir. Adından da anlaşılacağı üzere cildinize enerji verir nemlendirir.

Platinium Anti-Shine: Cildinin parlak ve yağlı görünümünden rahatsızlık duyanlara özgü formülasyonu sayesinde cildin parlaklığının giderilmesini sağlar.İçeriğinde ki pudra benzeri Pigmenter gözenekleri tıkamadan fazla yağı hapsederek mat bir görünüm sağlar.

Kullanımı: İhtiyaca göre istenilen zamanlarda temiz cilde uygulanır.

 

LR ürünlerini % 40 Kar marjı ile almak için Üyelik formunu doldurabilirsiniz.

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top