LR Ürünleri

LR Reishi Plus-Reishi Mantarı ile Sağlıklı kal

Bugün sizlere LR Reishi plus’un hem kullanımıyla ilgili hem de içeriği ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Reishi mantarı Uzak doğu kökenli olup bazı kaynaklara göre 2000 yıldır bazı kaynaklara göre 4000 yıldır bilinen bir mantar türü genel olarak Japonya-Kore-Çin bölgelerinde tanınıyormuş sonrasında Amerikalı ve Avrupalı bilim adamlarının araştırmaları ve klinik çalışmaları sonucu 1950’lerden itibaren tüm dünyada bilinir hale gelmiştir.

Reishi mantarının en önemli özelliklerinden biri Sağlıklı ve genç kalmak,sağlıklı rahat ve zinde bir yaşlılık sürdürmek ve hastalıklara yakalanmamaktır.Diğer adıyla “Uzun ömür mantarı”olarak geçer.

İçerik maddelerinin arasında Demir-Germanyum-Triterpenler-Selenyum-Magnezyum-Polisakkaritler bulunmaktadır.Triterpenler maddesinin yoğun olması sebebiyle kolesterolü düşürmede büyük rol oynar.

Vücut için yararlı eser elementler içererek vücutta biriken ağır toksin ve maddelerin atılımını sağlamaya yardımcı olurlar.

Selenyum çok güçlü bir antioksidandır.Magnezyumda dışardan besinlerle almamız gereken bir element olduğundan LR Reishi Plus’u kullanımına bağlı olarak rahatça vücuda alınır,kemik ve diş yapısından güçlenmesine sebep olur.

Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde de çok önemli rol oynar.

LR bu aşamada sizlere bu ürünü nasıl hazırlıyor? Tamamen doğal ortamında yetiştirilmiş herhangi suni gübre kullanılmayan Reishi mantarının saf tozunu ve ekstresini işleyerek sizlere hazır hale getiriyor.İçerisinde C vitamini ekstresi var bunun sebebi hem bağışıklık sisteminizin güçlenmesi ve bildiğiniz üzere Demir emilimini artırıcı olması sebebiyle içeriğe eklenmiş.C vitamini Polisakkaritlerle birleşerek en yüksek seviyeye ulaşır.

LR Reishi Plus ile alınan bir tablette günlük C Vitamini ihtiyacınızın %75 ‘i karşılanır.

LR Reishi Plus Kullanımı;

Günde 1 kapsül olacak şekilde su ile tüketebilirsiniz.Bizin tercih ettiğimiz durum yemek öncesi şeklindedir.

Günlük kullanım miktarı aşılmamalı ve çocuklardan uzak tutulmalıdır.Ürünümüz ilaç değildir gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

Reishi Plus Mantarı Faydaları:

  • Vücudunuzun biriken toksinlerinden ve fazla yağlardan kurtulmasını sağlar.
  • Kan akışını hızlandırır ve cilde gelen besin miktarını arttırarak cildinize faydalıdır. Bir nevi cildinize Anti-Aging yapar.
  • Sürekli kullanımda stresten eser kalmaz ve uyku düzeninizi en iyi duruma getirir.
  • Güneşin zararlı ışınlarından sizleri korur.
  • Günlük C Vitamini ihtiyacınızın %75’ini sağlar.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirip destekler.

LR Türkiye stoklarına girdiğinden itibaren çok olumlu sonuçlar aldık umarız sizde faydasını en etkili şekilde yararlanırsınız.

LR ürünlerini %40 kar marjı ile almak için LR Üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top