LR Ürünleri

LR’da Cilt lekelerine önerdiğim ürünler

Bugün sizlere cilt lekelerinde,güneş lekelerinde ve çillerde önerdiğimiz ürünlerden bahsedeceğim.Çünkü gerek özelden gerek siteden en çok soru leke ve çillerle ilgili oluyor.Öncelikle lekelerin nasıl oluştuğuna bir bakalım!

Lekeler, ciltte bulunan melanosit hücrelerinden salgılanan melanin pigmentlerinin cilt üzerinde birikmesi sonucu meydana gelmektedir.Cilt temizliğinin iyi yapılmaması,doğru ürün kullanılmaması ve güneş koruyucu ürünlerinin ihmal edilmesi gibi durumlar sonucunda lekeler ve çillerde artış görülmektedir.Kişiyi hem görüntü olarak hemde psikolojik olarak yoran bu durumdan LR’ın birkaç ürünü ile kurtulabilirsiniz.

Çevre faktörleri,genetik faktörler ile birlikte geçmeyen inatçı lekelerle karşı karşıya kalan hem bayan hem erkekler birçok yola başvuruyor,Kimyasal peelingler,prpler v.b. gibi bir çok işlem yaptırıp hala memnun kalmayan birçok başvurumuz LR ürünlerinden sonra memnun kaldılar.

LR ürünlerinin doğal içerikli olması,zararlı kimyasal içermemesi ve  aloevera ağırlıklı olması sebebiyle hücreleri yenileyerek ve cilt rengini açarak cilt lekelerinde,güneş lekelerinde ve çillerle çok olumlu sonuçlar alıyoruz.

Cilt lekelerine ürün önerirken en çok dikkat edilmesi ve gözden geçirilmesi gereken husus ciltte sivilce olup olmadığı çünkü ciltte olan bakterilerin yayılarak tüm cilde dağılmasını istemeyiz.O nedenle öncelik sivilcelerin geçirilmesi, bunun için LR Micro Silver Seti  ni kullanabilirsiniz.Sivilceler geçip sadece lekeler kaldığında birazdan anlatacağım ürünlere başlayabilirsiniz.

LR Cilt lekesine önerdiğim ürünler ;

İlk önereceğim ürün Zeitgard 1 Cilt Temizleme Cihazımız eğer henüz makinaya sahip değilseniz bu yazımızı inceleyip bilgi alabilirsiniz.Bu cihazla cildiniz 10 kata kadar temizlenip ölü deriden arınacak ve kolajen yukarı çıkarak cildinizi hem parlak hemde tertemiz yapacaktır.

Diğer ürün çok satılan Acil Durum Spreyi içinde %83 oranında Alovera ve 12 çeşit bitki bulunmaktadır.Cildinizi yeniler ve antibakteriyel hale getirerek serinletir,ferahlatır ve diğer ürünler için zemin hazırlar.Diğer kullanım alanları için bu yazımıza bakabilirsiniz.

LR’ın en iddialı ve başarılı diğer bir ürünü olan Msm Body Jel ile devam edeceğiz.Bu jelimiz doğum lekesi,çiller ve cilt lekelerinde etki oranı oldukça yüksektir.İçeriğinde yer alan söğüt kabuğu,ayı üzümü ve kükürtlü bileşik ile cilde elastikiyet ve esneklik kazandırarak cilt rengini açmada yardımcı olur.

Gelelim leke geçirmede en önemli olan ürünlerden biri olan LR Aloevera Peeling‘e.Her cilt tipine uygundur.Öğütülmüş bambu özlerinden oluşan ürünümüz ile cilt ölü deriden arınır ve temizlenir.Kullanacağınız kremler çok daha iyi etki edecektir.Eğer Zeitgard Cilt Temizleme cihazınız varsa peelinge gerek yok.

Bir diğer ürün ise LR Aloevera Concantre Jel bu ürün benimde vazgeçilmezlerim arasında 🙂 İçerisinde % 90 oranında alovera olmasıyla cildi geren yenileyen yapısı ile muhteşem diyebileceğim LR’ın en başarılı ürünleri arasında yer alıyor.Kullanım alanı o kadar fazla ki !

Ve son önereceğim ürün olmazsa olmaz LR Güneş koruyucu olacaktır.Her ne ürün kullanırsanız kullanın nasıl bir bakım yaparsanız yapın eğer cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumazsanız tüm uyguladıklarınız boşa gider ve lekeriniz tekrarlayabilir.O nedenle sabah akşam dışarı çıkmadan 2o dk.önce mutlaka koruyucunuzu sürerek dışarıya çıkın. Faktör konusunda benim tavsiyem 50 yada 30 SPF olacaktır.Cildimi hem korusun hem kırışıklık karşıtı olsun derseniz LR Aloevera Anti-Age Güneş kremini de kullanabilirsiniz.

LR Cilt lekesi ürünlerini ne şekilde kullanacaksınız?

Sabah cildinizi Racine yıkama köpüğü veya Zeitgard Cilt temizleme ile temizleyip LR Concantre jeli sürün 5-7 dk.sonra uygun bir nemlendirici kullanabilirsiniz.Dışarı çıkmadan önce mutlaka koruyucu kullanın.

Akşam ise yüzünüzü yıkayıp Acil durum Spreyi ve Msm Body jel sürüp yine uygun bir gece kremi sürebilirsiniz.

Haftada 2 kez ise Aloeveralı Peeling ile cildinizi temizleyin.

Bir sonra ki yazımızda Cilt lekelerinde alınan sonuçlardan bazılarını paylaşacağım.Uyguladığımız bakım tedavi değildir ve kişiden kişiye farklılık gösterebilir.Ürünleri düzenli kullanmanız çok önemlidir.

LR ürünlerini indirimli almak için LR Üyelik formunu doldurabilirsiniz..

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top