LR Ürünleri

YENİ LR ZEITGARD Serox Kırışıklık Maskesi ile Etkili Sonuç

Ocak ayı itibariyle stoklara giren ve hemen tükenen maskemiz Türkiye’de beklenen etkiyi gösterdi.Evinizde ağrısız acısız dünya paralar ödemeden gençleşmenin keyfini yaşayanlardan gelen memnuniyet mesajları bizleri de mutlu etti.

Şimdi size biraz üründe bahsedeyim.Kısa sürede çok büyük etki gösteren ve içeriğinde insan cildine zarar verici etken madde barındırmayan anti-aging özelliği olan maskedir.

Anında görülebilir ve farkedilebilir Anti-Age etkisi. Üstelik sadece 20 dakikalık etki süresinden sonra!

  • Cildinizi aktive eder
  • Pürüzsüzleştirir ve gerginleştirir
  • Cildinizin yapısı düzenlenir

12 saat süren Anti-Age etkisi!* ile size istediğiniz an gençleşme fırsatı sunuyor.

3 fazlı teknoloji
Anında etkinin sırrı

 1. Cildiniz şu şekilde aktive olur

  Maskenin uygulanmasından kısa bir süre sonra ısırgan otu ekstresi cildin kan dolaşımını harekete geçirir. Soğuk ve hafif bir yanma etkisi hissedilir. Anti-Age etken maddeleri cilt tarafından en iyi şekilde emilerek işleme girer. Yüzünüz daha tazelenmiş ve gençleşmiş görünür.

 2. Cildiniz şu şekilde pürüzsüzleşir ve gerginleşir

  20 dakikalık uygulama sırasında, mineraller hissedilir ve gözle görülür sıkılaştırıcı bir etki sağlar. Ayrıca, yüksek kalitedeki protein kompleksi uyarıcılar yollayarak sinir yollarındaki sinir uçlarını geçici olarak bloke eder. Bu şekilde kaslar rahatlayarak mimik kırışıklıklarının düzleşmesi sağlanır. Cildiniz daha pürüzsüz ve sıkı görünür.

 3. Cilt yapısı şu şekilde düzenlenir

  Hyalüronik asit, Q10 ve değerli bitki özlerinden oluşan yenilikçi kombinasyon cildinizi derinlemesine besler. Cilt görünümünde düzelme ve eşitlenme sağlanır.

LR Zeitgard Serox Instant Result Maske Yorumları

Ürünümüz ile ilgili yorumları bu yazımızın altında oluşturacağız. bu ürün ile ilgili tüm yorumları güncel olarak buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar da bu yazı altında yorumlarını, görüşlerini paylaşabilirler.

Kullanan kişilerde yaptığımız Öncesi-Sonrası fotolar size daha çok fikir verecektir.

 

 

 

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top